zpět na hlavní stránku

 

 

 

10. ročník Veletrhu neziskových organizací

 

Nadace Forum 2000 připravila letos již 10. jubilejní ročník Veletrhu neziskových organizací (tzv. NGO Market),  který se bude konat v pátek 24. dubna 2009                                                 v prostorách La Fabriky na ulici Komunardů 30 na Praze 7.

 

Veletrh neziskových organizací je jednodenní akce, která umožňuje českým i zahraničním „neziskovkám“ prezentovat svou práci široké veřejnosti. Letošním sloganem „Pomáhat není luxus“, chce akce motivovat širokou veřejnost k podpoře neziskového sektoru. 

Na Veletrhu mají organizace aktivní ve vzdělávání, dobrovolnictví, oblasti lidských práv, environmentální problematice a dalších oblastech možnost představit své aktivity široké veřejnosti, navázat nová partnerství, zaujmout a oslovit sponzory a dobrovolníky, ale i získat nové vědomosti potřebné pro úspěšné vedení své organizace.

I letos bude program Veletrhu obohacen o sérii doprovodných akcí. Specializované semináře a diskuse o aktuálních problémech neziskového sektoru budou určeny především zástupcům neziskových organizací, ale také široké odborné veřejnosti.

V mezinárodní sekci své aktivity představí organizace ze sousedního Slovenska, Polska a Maďarska, ale také ze vzdálenějších zemí jako Taiwan, Velká Británie, Egypt a další.

V multimediální sekci v prostorách kavárny La Fabriky budou v průběhu dne promítány krátké dokumenty a spoty domácích i zahraničních neziskových organizací.

Vstup pro návštěvníky a možnost prezentace pro neziskové organizace na Veletrhu je zdarma.

Více informací naleznete na oficiální stránce Veletrhu www.forum2000.cz/ngomarket.